Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 196895_WT
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 10%Полиуретан, 90%Полиестер / Надворешност: 100%Полиуретан / Внатрешност: 100%Полиестер /Лице: 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 200275_EC
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SM13000822-WHT
5.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 199366_EC
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 198200_EC
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 199218_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 196609_WT
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 196608_EC
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 195718_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 196349_EC
2.290 МКД