Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 196608_RD
1.490 МКД
1.043 МКД
1.043 МКД
Заштеда: 447 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 100%Полиестер /Лице: 10%Полиуретан, 90%Памук

Trenutno nema komentara
1.490 МКД
1.043 МКД
1.043 МКД
Заштеда: 447 МКД
Извести ме за попуст
2
1