Барај
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 196349_CA
2.290 МКД
2.290 МКД
1.603 МКД
Заштеда: 687 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 5%Полиуретан, 95%Полиестер / Лице: 100%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS014223
6.853 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS013321
6.153 МКД
Заштеда -30%
8.790 МКД