Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
CALVIN KLEIN

РАНЕЦ

Шифра на артикл: K50K508869-BDS
7.690 МКД
6.190 МКД
6.190 МКД
Заштеда: 1.500 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 72%Полиестер 28%кожа

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 50468031-001
7.910 МКД
Заштеда -30%
11.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS012745
5.950 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 50455562-002
5.110 МКД
Заштеда -30%
7.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ BA1606A-572
2.590 МКД
Заштеда -30%
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 234299-7-59
3.752 МКД
Заштеда -20%
4.690 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 234304-208-59
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ A4172-001
9.099 МКД
Заштеда -30%
12.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 0963834-01
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ X08363P3889-8013
5.590 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS011868
5.590 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS011738
7.390 МКД
Заштеда -20%
9.190 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ RPL008827
5.790 МКД
Заштеда -21%
7.290 МКД