Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

РАНЕЦ
SUPER DRY

РАНЕЦ

Шифра на артикл: Y9110156A-02A
3.790 МКД
2.653 МКД
2.653 МКД
Заштеда: 1.137 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ Y9110162A-06A
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ Y9110161A-3TA
2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ Y9110098A-02A
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ Y9110156A-16A
2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ Y9110141A-06A
2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ Y9110095A-02A
2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ Y9110071A-02A
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД