Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 192368_EC
2.290 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • L
    L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 10%Полиуретан, 90%Полиестер / Надворешност: 100%Полиуретан / Лице: 20%Полиестер, 80%Полиуретан / Внатрешност: 100%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 196895_WT
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 196609_WT
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 196608_EC
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 195718_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 196349_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 195075_WT
1.290 МКД
Заштеда -19%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 194537_WT
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 22SAKP06-3201
2.990 МКД
Заштеда -30%
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 194406_EC
1.790 МКД
Заштеда -22%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 194355_EC
1.390 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 193385_WT
1.290 МКД
Заштеда -19%
1.590 МКД