Барај
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 188154_SV
Провери достапност
  • S
    S
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Постава: 5%Полиуретан, 95%Полиестер / Надворешност: 100%Полиестер / Лице: 5%Полиуретан, 95%Полиестер /Внатрешност: 100%Полиестер

Trenutno nema komentara