Барај
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
DIESEL

РАНЕЦ

Шифра на артикл: A023110DBBT-900
5.390 МКД
5.390 МКД
5.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 52%Полиестер 48%полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ M9110398A-02A
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ M9110425A-NLN
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ M9110356A-02A
5.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 233117-109-59
4.190 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ K50K506362-BDS
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ RPL007742
6.090 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS009451
6.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS009449
9.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ K50K506537-BDS
6.390 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ A2HM5-001
10.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ A2HFJ-001
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ RPL007618
9.190 МКД