Барај
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
LEVI'S

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 232508-109-17
4.790 МКД
2.874 МКД
2.874 МКД
Заштеда: 1.916 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100% Рециклиран Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ M9110359A-AFB
2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ M9110359A-5IN
2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ M9110412A-11S
2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ M9110358A-GKV
2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ M9110399A-JKE
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ AM0AM07378-DW5
5.190 МКД
Заштеда -40%
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ A2HNE-288
3.999 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД