Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
SUPER DRY

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: W9310055A-7QY
1.690 МКД
1.014 МКД
913 МКД
Заштеда: 777 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 72% Полиестер 28% Волна

Trenutno nema komentara
1.690 МКД
1.014 МКД
913 МКД
Заштеда: 777 МКД
Извести ме за попуст
2
1