Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
PARFOIS

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: 201874_GY
790 МКД
553 МКД
553 МКД
Заштеда: 237 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 30%Полиестер, 70%Волна

Trenutno nema komentara
790 МКД
553 МКД
553 МКД
Заштеда: 237 МКД
Извести ме за попуст
2
1