Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

РАКАВИЦИ
DAN JOHN

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: DJ000976
Isbn: I22F02-2171-LNOMORO
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • L
    L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara

Слични производи