Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

РАКАВИЦИ
TOMMY HILFIGER

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: AM0AM10385-BDS
2.290 МКД
1.374 МКД
1.237 МКД
Заштеда: 1.053 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50%Памук 50%акрил


Trenutno nema komentara
2.290 МКД
1.374 МКД
1.237 МКД
Заштеда: 1.053 МКД
Извести ме за попуст
2
1