Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

РАКАВИЦИ
SUPER DRY

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: Y9310489A-98T
Провери достапност
  • S/M
    S/M
  • M/L
    M/L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% Волна 50% Полиестер

Trenutno nema komentara