Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

РАКАВИЦИ
SUPER DRY

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: Y9310489A-04P
1.490 МКД
894 МКД
805 МКД
Заштеда: 685 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S/M
    S/M
  • M/L
    M/L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја БОРДО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% Волна 50% Полиестер

Trenutno nema komentara
1.490 МКД
894 МКД
805 МКД
Заштеда: 685 МКД
Извести ме за попуст
2
1