Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

РАКАВИЦИ
SUPER DRY

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: Y9310479A-7RL
1.290 МКД
774 МКД
697 МКД
Заштеда: 593 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S/M
    S/M
  • M/L
    M/L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% Полиестер 50% Акрил

Trenutno nema komentara
1.290 МКД
774 МКД
697 МКД
Заштеда: 593 МКД
Извести ме за попуст
2
1