Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

РАКАВИЦИ
SUPER DRY

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: W9310056A-24S
1.490 МКД
894 МКД
894 МКД
Заштеда: 596 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 40% Најлон 35% Акрил 15% Волна 10% Алпака

Trenutno nema komentara
1.490 МКД
894 МКД
894 МКД
Заштеда: 596 МКД
Извести ме за попуст
2
1