Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

РАКАВИЦИ
GUESS

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: GSS014010
Isbn: AW9250WOL02-BLA
3.990 МКД
2.793 МКД
2.514 МКД
Заштеда: 1.476 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 48% Полиамид 27% Вискоза 20% Волна 5% Кашмир

Trenutno nema komentara
3.990 МКД
2.793 МКД
2.514 МКД
Заштеда: 1.476 МКД
Извести ме за попуст
2
1