Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
GUESS

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: GSS014007
Isbn: AW9085WOL02-TAU
2.790 МКД
1.953 МКД
1.953 МКД
Заштеда: 837 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 75% Акрил 15% Волна 10% Полиамид

Trenutno nema komentara
2.790 МКД
1.953 МКД
1.953 МКД
Заштеда: 837 МКД
Извести ме за попуст
2
1