Барај
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 1626020PM
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона пролет/лето 2020
Состав 30%Акрил, 70%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 187626_BL
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 175995_BL
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 187587_BL
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 180365_TQ
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 123174_MM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 180365_MM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 180357_MM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 174180_MM
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 169994_MM
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 187564_BK
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 174180_HM
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 159142_LU
490 МКД
Големина
S
M
L