Барај
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 202378_BK
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 10%Енамел, 20%Термопластичен полиуретан, 70%Цинк

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 204174_BU
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 203363_BL
413 МКД
Заштеда -30%
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 202191_BK
483 МКД
Заштеда -30%
690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 204712_GD
273 МКД
Заштеда -30%
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 203953_BM
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 203369_MI
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 203961_PH
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 201206_BU
273 МКД
Заштеда -30%
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 203148_DN
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 203143_MI
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 171487_NV
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 201861_GD
553 МКД
Заштеда -30%
790 МКД
Големина
S
M
L