Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 198695_SV
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 20%Термопластичен полиуретан, 80%Месинг, Лице: 20%Термопластичен полиутретан, 80%Месинг

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 201210_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 201207_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 191077_BM
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 202638_GD
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 180733_BU
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 201210_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 201507_BK
790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 197765_RG
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 201174_HM
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 202376_BK
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 202378_BK
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 202639_GD
490 МКД
Големина
S
M
L