Барај
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 188450_BK
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав Состав: 100%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 188907_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 189255_TQ
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 188688_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 188947_SV
1.190 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 186174_GD
1.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 189254_CL
1.190 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 189241_FG
1.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 189323_GD
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 187623_TQ
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 189308_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 189306_SV
1.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 189307_GD
1.390 МКД
Големина
S
M
L