Барај
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
MANGO

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 87040564-OR
890 МКД
490 МКД
392 МКД
Заштеда: 498 МКД
Провери достапност
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 17070179-PL
690 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 17090119-PL
890 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 17040173-OR
890 МКД
Големина
M
L