Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ОДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ
TIMBERLAND

ОДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: A2JY5-000
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ
Бренд TIMBERLAND
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 94% Вода, 5% Силиконска Емулзија, 1% Конзерванс

Trenutno nema komentara
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1