Барај
ДОЛНА ОБЛЕКА
LEVI'S

ДОЛНА ОБЛЕКА

Шифра на артикл: 951007001-884
Провери достапност
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОЛНА ОБЛЕКА
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Состав 95% Памук / 5% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 000NB2602A-P18
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 000NB2216A-J7D
1.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 000NB2385A-M2Q
2.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3 PACK 905042001-011
2.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3 PACK 905042001-010
2.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДОЛНА ОБЛЕКА 905003001-884
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL