Барај
ДОЛНА ОБЛЕКА
LEVI'S

ДОЛНА ОБЛЕКА

Шифра на артикл: 951007001-824
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОЛНА ОБЛЕКА
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Состав 95% Памук / 5% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 00CIYK0AEAW-8AT
1.790 МКД
Големина
M
L