Барај
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
LEVI'S

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 22401-0003
3.390 МКД
1.494 МКД
1.494 МКД
Заштеда: 1.896 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 35883-0006
2.034 МКД
Заштеда -40%
3.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 85631-0013
2.394 МКД
Заштеда -40%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL