Барај
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ Б
WOMEN'SECRET

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ Б

Шифра на артикл: 5985412-98
Провери достапност
  • 85
    *
  • 90
    *
  • 95
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ - ГОРЕН ДЕЛ Б
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Состав 86% Полиамид 14% Еластин

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara