БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
SPRINGFIELD

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: 0437840-43
2.199 МКД
2.199 МКД
2.199 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 42
    *
  • 38
    *
  • 40
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРОИЗВОДИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 72% Памук 28% Лен

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2BNR
6.990 МКД
Големина
10
10.5
11.5
7.5
8.5
9
9.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2D4Z
6.990 МКД
Големина
10
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10.5
11.5
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A2DYN
7.990 МКД
Големина
10
10.5
11
12
8.5
9
9.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2BR8
7.490 МКД
Големина
10
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10.5
11.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2BQW
7.490 МКД
Големина
10
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2FTZ
3.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2HQG
6.490 МКД
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5
7
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A2DYY
7.990 МКД
Големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
11.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2FGH
6.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2CJ8
6.490 МКД
Големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
string(0) ""
string(0) ""