Барај
Маица
Маица
Маица
Маица
Маица
Маица
Маица
Маица
SPRINGFIELD

Маица

Шифра на артикл: 8863784-79
999 МКД
499 МКД
250 МКД
Заштеда: 749 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРОИЗВОДИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Состав 70% Вискоза 30% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 8569894-48
599 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8959250-59
1.999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6839398-11
1.999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 9889493-08
1.499 МКД
Големина
38
39
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959753-14
1.999 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959672-38
2.299 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 6859690-90
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959613-60
1.999 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 6859682-03
1.299 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6839282-90
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44