Барај
ПРИВЕЗОК
GUESS

ПРИВЕЗОК

Шифра на артикл: GSS009650
Isbn: RW7374P0401-BLA
2.590 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРИВЕЗОК
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% Метал

Остави коментар

Trenutno nema komentara