Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧЕВИ
ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧЕВИ
ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧЕВИ
ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧЕВИ
PARFOIS

ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧЕВИ

Шифра на артикл: 204112_SV
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧЕВИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Цинк / Лице: 10%Акрил, 10%Цинк, 40%Месинг, 40%Стакло

Trenutno nema komentara