Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧ
ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧ
ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧ
ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧ
MANGO

ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧ

Шифра на артикл: 37065944-88
Šifra proizvođača: 37065944
690 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРИВЕЗОЦИ ЗА КЛУЧЕВИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara
690 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст
2
1