Барај
ПОНЧО
ПОНЧО
ПОНЧО
ПОНЧО
ПОНЧО
ПОНЧО
ПОНЧО
ПОНЧО
ПОНЧО
ПОНЧО
ПОНЧО
ПОНЧО
PARFOIS

ПОНЧО

Шифра на артикл: 174493_BK
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОНЧО
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 2%Полиестер, 98%Акрил

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи