Барај
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
SCOTCH&SODA

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 167366-4858
3.890 МКД
3.890 МКД
2.723 МКД
Заштеда: 1.167 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 169120-0217
3.633 МКД
Заштеда -30%
5.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 169120-0218
3.633 МКД
Заштеда -30%
5.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 167374-0218
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 167375-0360
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 167366-1149
2.723 МКД
Заштеда -30%
3.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL