Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПОЛО МАИЦА
CALVIN KLEIN

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: J30J320090-BEH
5.290 МКД
4.190 МКД
4.190 МКД
Заштеда: 1.100 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ J30J315603-XLV
3.590 МКД
Заштеда -20%
4.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ J30J320088-BEH
4.190 МКД
Заштеда -21%
5.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ J30J315603-YAF
3.590 МКД
Заштеда -20%
4.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL