ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
DIESEL

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 00SEEY0QAZU-5IK
Uputstvo za korišćenje
Preuzmite uputstvo
6.690 МКД
4.690 МКД
4.690 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Uputstvo za korišćenje
Preuzmite uputstvo

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 00S6CR0SAXZ-3AY
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 00S6CR0SAXZ-3AX
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 00SEEG0MXZA-8II
3.590 МКД
Заштеда -40%
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
string(0) ""
string(0) ""