Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ARISTOTELI BITSIANI

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 5058-281-010
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%памук.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ J9051-219-210
1.194 МКД
Заштеда -70%
3.980 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL