Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПОЛО МАИЦА
SUPER DRY

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: M1110247A-GAM
3.490 МКД
2.443 МКД
2.443 МКД
Заштеда: 1.047 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

♻️

Производи со органски памук

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ M1110222A-GFU
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ M1110222A-5LL
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ M1110222A-0ZM
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ M1110322A-06E
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ M1110247A-6IR
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ M1110252A-3H1
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ M1110252A-05M
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ M1110247A-02A
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ M1110247A-01C
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ M1110222A-JKC
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ M1110247A-Z7Z
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ M1110247A-WA7
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL