Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ПОЛО МАИЦА
SUPER DRY

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: M1110247A-5EY
♻️

Производи со органски памук

Провери достапност
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ M1110222A-GFU
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
L
XL
XXL
XXXL