Барај
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
SPRINGFIELD

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 1463403-72
799 МКД
1.399 МКД
839 МКД
Заштеда: 560 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • XXL
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја РОЗОВА
Состав 60% Полиестер 40% Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 1433741-11
839 МКД
Заштеда -40%
1.399 МКД
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 8550964-99
779 МКД
Заштеда -40%
1.299 МКД
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 1433512-69
839 МКД
Заштеда -40%
1.399 МКД