Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПИНЦЕТА
ПИНЦЕТА
ПИНЦЕТА
ПИНЦЕТА
KIKO MILANO

ПИНЦЕТА

Шифра на артикл: KM0050203800044
Šifra proizvođača: KM005020380
370 МКД
370 МКД
370 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Со купени три производи, четвртиот го добивате за 1 ден. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПИНЦЕТА
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПИНЦЕТА KA000000003001B
420 МКД
Sačuvano u omiljne
ПИНЦЕТА KA000000020001B
420 МКД