Барај
ПЕШКИР
ПЕШКИР
ПЕШКИР
ПЕШКИР
WOMEN'SECRET

ПЕШКИР

Шифра на артикл: 4389433-97
1.939 МКД
1.939 МКД
1.939 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 1
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПЕШКИР
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 50% Полиестер 50% Памук

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara