Барај
ПЕШКИР
CALVIN KLEIN

ПЕШКИР

Шифра на артикл: KU0KU00077-C5D
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПЕШКИР
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Состав 100%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи