Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PARFOIS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 204306_BK
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022, SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав Постава: 100%Полиестер / Лице: 40%Полиуретан, 60%Полиестер / Влошка : 100%Полиестер / Ѓон: 100%Гума, Постава: 100%Полиестер / Лице: 40%Полиуретан, 60%Полиестер / Влошка: 100%Полиестер / Ѓон: 100%Гума, Постава: 100%Полиестер/ Лице: 40%Полиуретан, 60%Полиестер/ Влошка : 100%Полиестер/ Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1