Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TOMMY HILFIGER

ПАТИКИ

Шифра на артикл: EM0EM01071-YBR
9.190 МКД
5.514 МКД
4.963 МКД
Заштеда: 4.227 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 90%Кожа 10%полиуретан


Trenutno nema komentara
9.190 МКД
5.514 МКД
4.963 МКД
Заштеда: 4.227 МКД
Извести ме за попуст
2
1