Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
SPRINGFIELD

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 2994119-01
3.990 МКД
1.995 МКД
1.696 МКД
Заштеда: 2.294 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% ПОЛИУРЕТАН 50% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara
3.990 МКД
1.995 МКД
1.696 МКД
Заштеда: 2.294 МКД
Извести ме за попуст
2
1