Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
BOSS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50474463-104
16.990 МКД
10.190 МКД
10.190 МКД
Заштеда: 6.800 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara
16.990 МКД
10.190 МКД
10.190 МКД
Заштеда: 6.800 МКД
Извести ме за попуст
2
1