Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: CT302LB-001
6.690 МКД
4.014 МКД
4.014 МКД
Заштеда: 2.676 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46,5
  46,5
 • 41,5
  41,5
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 64%Кожа 25%синтетика 11%гума
Trenutno nema komentara
6.690 МКД
4.014 МКД
4.014 МКД
Заштеда: 2.676 МКД
Извести ме за попуст
2
1